Kings Entertainment розглядає метавсесвіт

Канадська компанія Kings Entertainment має намір прокласти шлях до виходу в метаверс.

Компанія з Ванкувера, якій належать LottoKings та WinTrillions, що займаються азартними іграми та ігровими автоматами онлайн, оголосила про свій намір досліджувати та розробити стратегії для того, що вона називає “наступним рубежем онлайн-ігор”.

Kings Entertainment

У рамках підготовки до запланованого виходу на ринок Kings почала закладати деякі основи. Зокрема, вона придбала URL-адресу, яка незабаром стане відома, і вивчає можливості покупки в районі Вегас-Сіті в Децентраленді.

Це тривимірний віртуальний світ, де користувачі можуть купувати ділянки землі у вигляді NFTs, унікальних, що не підлягають обміну одиниць даних, що зберігаються в цифровій книзі – все, що потрібно гравцям, це VR-гарнітура.

Вегас-Сіті входить до найбільших районів Децентраленда і вже привернув увагу кількох відомих операторів та інсайдерів галузі.

Компанія Kings тепер приєдналася до них у дослідженні цього віртуального світу, що вона розглядає як майбутнє iGaming. З цією метою компанія підписала угоду з глобальною інвестиційною фірмою, яка займається інвестиціями у цифрові активи та консультуванням з питань ринків капіталу.

Kings розраховує використовувати досвід фірми в області блокчейну та мережу так званих “експертів за метаверсом”, роблячи перші, попередні кроки в цьому новому віртуальному світі.

Gambling

“Ми дуже зосереджені на нашій ролі новаторів у ігровій індустрії, постійно розширюючи межі, щоб створити наступний чудовий досвід для гравців”, – сказав Стів Будін, генеральний директор Kings Entertainment.

“У 1997 році, коли інші приймали ставки на спорт по телефону, я розробляв інтернет-стратегію – тепер настав час підготуватися до наступної еволюції онлайнових розваг, метавсесвіту”.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
xclean.info
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: